Author Topic: Türkiye'den bagis yapmanin yolu var mi?  (Read 4066 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cr2o3

• Tiny Fish
  • *
    • Awards
Türkiye'den bagis yapmanin yolu var mi?
« on: April 05, 2019, 05:28:28 PM »
Biliyorsunuz Türkiye'de PayPal yasak. Baska sekilde bagis yapmanin bir yolu var mi?

Offline Celil

• Adult Fish
  • You want to kill me? Think Twice.
    • Awards
  • SA-MP: Celil
Re: Türkiye'den bagis yapmanin yolu var mi?
« Reply #1 on: April 05, 2019, 05:43:15 PM »
Hmm ben de bilemiyorum istersen VCMP'deki oyunculara sor. Bazi oyuncular bir oyuncu yerine bagis yapiyor. Kim varsa o yapar.
Ayrica PayPal hesabin var mi??

Offline Hazard_pk

• Kiddy Fish
  • **
  • RELAX!
    • Awards
  • VC-MP: [RT]Hazard
  • PAC ID: 53794
« Reply #2 on: April 05, 2019, 05:45:05 PM »
Hey, Paypal hesab? olan ülkenizden birisi temas denemelisiniz. Ya bunu yapmaz de?ilse çal???r böylece belki de bunun için bir do?ru cevab? bulana kadar bekleyin, bunu çözmek için baz? yollar? vard?r :)

Offline Celil

• Adult Fish
  • You want to kill me? Think Twice.
    • Awards
  • SA-MP: Celil
« Reply #3 on: April 05, 2019, 05:46:54 PM »
Hey, Paypal hesab? olan ülkenizden birisi temas denemelisiniz. Ya bunu yapmaz de?ilse çal???r böylece belki de bunun için bir do?ru cevab? bulana kadar bekleyin, bunu çözmek için baz? yollar? vard?r :)
Evet dogru, o da var. Ve PayPal Türkiye'de kapatildi. O donate kisminda ülkenizi secin yerinde Türkiye yok.

Offline Cr2o3

• Tiny Fish
  • *
    • Awards
« Reply #4 on: April 06, 2019, 09:00:23 PM »
Hmm ben de bilemiyorum istersen VCMP'deki oyunculara sor. Bazi oyuncular bir oyuncu yerine bagis yapiyor. Kim varsa o yapar.
Ayrica PayPal hesabin var mi??
PayPal, Türkiye hesaplarini kapatmisti. Yok yani.

Evet dogru, o da var. Ve PayPal Türkiye'de kapatildi. O donate kisminda ülkenizi secin yerinde Türkiye yok.

Aynen araci bulmaktan baska care yok sanirim. Keske BTC ile bagis alsalar. Ilgilendiginiz için sag olun.