Author Topic: Cum sa iti transferi contul, banii si statisticile - stats transfer  (Read 2506 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Casper.

  • Fish 'n' Chips
  • *****
  • Posts: 506
  • Dark Fighters
    • DF Clan - Dark Fighters
    • Awards
  • VC-MP: [DF]Casper
  • PAC ID: 42662
Buna tuturor, vi la mai intamplat ca vreti sa va transferati numele si nu stiti cum? Ar fii si bine pentru ca daca nu va transferati contul atunci toti banii si statisticile voaste nu vor mai fii si va trebui sa va inregistrati inca o data. Deci sa incepem.

1.Intrati pe site-ul asta https://pacommunity.co.uk/

2.Va va aparea asta:


3.Apoi dati sus in dreapta unde scrie "Login"


4.Apoi va va aparea sa va logati si va trebuii sa introduceti Numele si Parola contului vostru din joc nu din forum, deci din JOC VCMP LW Server


5.Dupa ce va scrieti Numele si Parola trebuie sa dati Login, Casper e numele meu de joc.


6.Va va aparea asa:


7.Dati pe Numele vostru sus in dreapta si apoi va va aparea Settings si dati pe el


8.Va va aparea asa:


9.Acum trebuie sa va scrieti Numele nou care il doriti in ambele casute, adica in a doua casusa va va aparea numele vechi si trebuie sa il stergeti si sa introduceti unul nou care doriti la fel si cu casuta goala din primul rand


10.Apoi dati jos la Save Profile, iesiti de pe pagina aia si trebuie sa ASTEPTATI APROAPE 24 DE ORE




Daca nu ai inteles atunci trimiteti-mi un PM Mesaj si va voi explica, o zi placuta!!!
« Last Edit: December 30, 2016, 09:14:28 AM by Casper. »